window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-G3CHV68K99');

Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Danina solidarnościowa co to i kto musi ją płacić?

  2021-04-05

  Danina solidarnościowa co to i kto musi ją płacić?

  Od nowego roku pojawiło się wiele istotnych zmian w przepisach dla przedsiębiorców. Spora ich część dotyczy szczególnie istotnej kwestii – typu i kwoty podatków, które muszą odprowadzać firmy. Jedną z kluczowych zmian, wciąż budzącą sporo wątpliwości, jest danina solidarnościowa. czytaj dalej »

  Kategoria: Inne
   
 • Nowe podatki w 2021 roku

  2020-12-28

  Nowe podatki w 2021 roku

  Rok 2020 nie był szczególnie dobrym okresem dla przedsiębiorców. Pandemia koronawirusa spowodowała potężny, wciąż pogłębiający się kryzys gospodarczy, z którego konsekwencjami trzeba będzie się borykać jeszcze przez dłuższy czas. czytaj dalej »

  Kategoria: Inne
   
 • Czy potrzebne jest nam ubezpieczenie turystyczne covid?

  2020-11-25

  Czy potrzebne jest nam ubezpieczenie turystyczne covid?

  W dobie pandemii koronawirusa podróżowanie budzi wiele wątpliwości. Czy decydując się na podróż zagraniczną warto sięgnąć po ubezpieczenie turystyczne covid? W jaki sposób można z niego skorzystać? A może to tylko strata czasu i pieniędzy? Sprawdzamy plusy i minusy polisy związanej z pandemią. czytaj dalej »

  Kategoria: Inne
   
 • Polityka nowej szansy - przepisy pomocne dla przedsiębiorców

  2020-10-26

  Polityka nowej szansy - przepisy pomocne dla przedsiębiorców

  Pandemia koronawirusa ujawniła dotychczasowe problemy firm, ale i wpłynęła w dużym stopniu na funkcjonowanie każdej z branż. Nawet te przedsiębiorstwa, które dotąd radziły sobie dobrze, ze względu na lockdown i zmieniające się cały czas obostrzenia, zaczynają przeżywać kryzys. Państwo wyszło z pomoc czytaj dalej »

  Kategoria: Inne
   
 • Jak rozliczyć darowiznę w firmie – korzyści z przekazania darowizny?

  2020-09-14

  Jak rozliczyć darowiznę w firmie – korzyści z przekazania darowizny?

  Obniżenie podatku o przekazane w roku poprzedzającym darowizny jest możliwe zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, które uzyskują dochody z pracy na etacie lub umów o zlecenie/dzieło. Darowiznę należy rozliczyć w rocznym zeznaniu podatkowym, jednak jak tego dokonać prawidłowo? Z czytaj dalej »

  Kategoria: Inne
   
1 2 »