Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Jak oszczędzać na podatkach? Kilka sprawdzonych wskazówek

  2021-01-11

  Jak oszczędzać na podatkach? Kilka sprawdzonych wskazówek

  Ponoć podatki są jedną z pewnych rzeczy w życiu, od której nie można uciec. Istnieją jednak sposoby racjonalnego gospodarowania finansami, co przekłada się na szereg korzyści dla podatników – w tym również obniżenie wysokości płaconych podatków. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Faktura ustrukturyzowana w 2021 roku

  2021-01-04

  Faktura ustrukturyzowana w 2021 roku

  W nowym roku dojdzie do kilku zmian w kwestiach faktur w przedsiębiorstwach. Rząd planuje między innymi wprowadzenie możliwości wystawiania tak zwanych elektronicznych faktur ustrukturyzowanych. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Nowe podatki w 2021 roku

  2020-12-28

  Nowe podatki w 2021 roku

  Rok 2020 nie był szczególnie dobrym okresem dla przedsiębiorców. Pandemia koronawirusa spowodowała potężny, wciąż pogłębiający się kryzys gospodarczy, z którego konsekwencjami trzeba będzie się borykać jeszcze przez dłuższy czas. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak prowadzić własny biznes w domu?

  2020-12-20

  Jak prowadzić własny biznes w domu?

  Polacy zaliczają się do bardzo przedsiębiorczych nacji. Dzięki temu są w stanie często znaleźć sposób na prowadzenie firmy tam, gdzie inni nawet by tego nie podejrzewali. W dobie koronawirusa i lockdownu również nie trzeba rezygnować ze swoich marzeń. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak nie płacić ZUS?

  2020-12-13

  Jak nie płacić ZUS?

  Wielu przedsiębiorców szuka legalnych sposobów na obniżenie kosztów w firmie. Sposobów na to jest naprawdę sporo, a podstawą zazwyczaj jest optymalizacja wydatków oraz racjonalne gospodarowanie posiadanymi funduszami. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
1 2 3 ... 9 10 11 »