Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Sposób na biznes w Internecie - dropshipping

  2021-07-26

  Sposób na biznes w Internecie - dropshipping

  Współcześnie prowadzenie firmy wcale nie musi oznaczać wysokich kosztów, związanych z utrzymywaniem lokalu lub zatowarowaniem. Przestrzeń wirtualna daje bowiem wiele ciekawych sposobów na biznes, które nie generują wielkich, stałych zobowiązań. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Własna działalność gospodarcza koszty

  2021-07-19

  Własna działalność gospodarcza koszty

  Własna firma to rozwiązanie, na które decyduje się coraz szersze grono osób, które nie chcą już dłużej pracować na zlecenie lub w oparciu o umowę o pracę. Działalność gospodarcza bywa dla nich ciekawą alternatywą. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Ile kosztuje założenie firmy?

  2021-07-12

  Ile kosztuje założenie firmy?

  Wiele osób zastanawia się, czy własna działalność nie będzie dla nich korzystniejszym rozwiązaniem niż praca na etacie. Zanim podejmie się finalną decyzję, warto dokładnie przeanalizować sytuację, sprawdzić za i przeciw oraz przekalkulować koszty. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Miejsce prowadzenia działalności gospodarczej

  2021-07-05

  Miejsce prowadzenia działalności gospodarczej

  Polskie prawo jasno określa zakres danych, które muszą podać przedsiębiorcy, zakładający działalność gospodarczą. Jedną z najistotniejszych kwestii jest adres siedziby firmy. W formularzach pojawia się jednak równocześnie wiele innych danych, jak choćby: miejsce prowadzenia działalności gospodarczej czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Samofakturowanie - na czym polega?

  2021-06-28

  Samofakturowanie - na czym polega?

  Każdego dnia przedsiębiorcy, prowadzący działalności gospodarcze w rozmaitych formach, muszą zajmować się rozmaitymi formalnościami rachunkowo-prawnymi. Niewywiązanie się z któregoś obowiązku bywa bardzo kosztowne i ciągnie za sobą szereg sankcji ze strony Urzędu Skarbowego. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
1 2 3 ... 14 15 16 »