Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Split payment co to jest i kogo dotyczy?

  2019-12-16

  Split payment co to jest i kogo dotyczy?

  Ostatni rok przyniósł istotne zmiany w przepisach, które dotknęły wielu przedsiębiorców. Jednym z najbardziej rewolucyjnych rozwiązań, szczególnie szeroko dyskutowanych i wzbudzających skrajne emocje, stało się split payment (czyli mechanizm podzielonej płatności), które obowiązuje od listopada tego czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • IP BOX – kto może skorzystać z ulgi IP dla kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców?

  2019-12-10

  IP BOX – kto może skorzystać z ulgi IP dla kreatywnych i innowacyjnych przedsiębiorców?

  W naszym kraju istnieje wiele firm, które nie wiedzą o tym, że mogą korzystać z rozmaitych ulg w zakresie podatków. A ostatnimi czasie powstało ich naprawdę sporo. Jednym z pomysłów rządu na pomoc dla biznesu jest ulga IP BOX, która zaczęła obowiązywać od 1 stycznia bieżącego roku. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Biuro rachunkowe online

  2019-02-13

  Biuro rachunkowe online

  Dobrze prowadzona księgowość powinna być jednym z najważniejszych założeń sprawnie funkcjonującej firmy. Dotyczy to zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak założyć biuro rachunkowe

  2019-02-01

  Jak założyć biuro rachunkowe

  Niezbędne wymagania i wynikające z obowiązujących przepisów formalności, wybór właściwej formy prowadzonej działalności oraz niejasności, co do konieczności zarejestrowania się jako płatnik Vat czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Pkd na biuro rachunkowe

  2019-01-24

  Pkd na biuro rachunkowe

  Po uzyskaniu dyplomu z zakresu rachunkowości, bankowości czy finansów młodzi ludzie, pragnący rozpocząć ścieżkę kariery w wyuczonym zawodzie, mają przed sobą dwie drogi: praca na etat i doskonalenie swoich umiejętności w biurze rachunkowym, albo założenie własnej działalności czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
« 1 2 3 ... 6 7 8 9