Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Biała lista podatników VAT – co trzeba wiedzieć

  2020-08-31

  Biała lista podatników VAT – co trzeba wiedzieć

  Od 1 września 2019 roku obowiązuje tak zwana biała lista podatników VAT. To narzędzie, które ma być pomocą nie tylko dla organów kontrolujących, ale i dużym ułatwieniem dla przedsiębiorców. Oni bowiem zawierając transakcje z innymi podmiotami prowadzącymi działalność gospodarczą, dzięki białej liści czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Księgowość internetowa – zalety i wady

  2020-08-25

  Księgowość internetowa – zalety i wady

  Alternatywa dla księgowości powierzonej biurze rachunkowemu? Księgowość internetowa. Ten rodzaj usług zyskuje na popularności, i to nie tylko ze względu na niższe koszty w stosunku do tradycyjnie realizowanych zadań przez biura rachunkowe. Ta opcja powstała głównie z myślą o mikro i małych przedsięb czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Zatrudnienie małżonka w firmie jednoosobowej - jak to zrobić?

  2020-07-26

  Zatrudnienie małżonka w firmie jednoosobowej - jak to zrobić?

  W sektorze małych i średnich firm funkcjonuje spora grupa przedsiębiorstw rodzinnych. W takich podmiotach często dochodzi do sytuacji, gdy członkowie rodziny pracują ze sobą na mocy rozmaitych umów. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Praca zdalna w księgowości - nowe możliwości

  2020-07-19

  Praca zdalna w księgowości - nowe możliwości

  Lata doświadczeń przyzwyczaiły przedsiębiorców i biura księgowe do tego, że współpraca opiera się na fizycznych kontaktach. Trwa to do tej pory. Osoby zatrudniające zewnętrznego księgowego w każdym miesiącu odwiedzają jego biuro, dowożąc wszystkie potrzebne dokumenty. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
 • Jak obliczyć wynagrodzenie chorobowe?

  2020-07-06

  Jak obliczyć wynagrodzenie chorobowe?

  Choroba może się zdarzyć każdemu. Wiąże się ona z czasem leczenia oraz rekonwalescencją. Za ten okres wielu osobom przysługuje wynagrodzenie chorobowe. Obliczenie chorobowego wymaga pewnej wiedzy oraz znajomości przepisów. czytaj dalej »

  Kategoria: Główna
   
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 9 10 11 »