window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-G3CHV68K99');

Znajdź swoje biuro księgowe oferujące usługi rachunkowe

 
 
 
 

Aktualności

 • Cofnięcie wypowiedzenia umowy o pracę - czy jest możliwe?

  2022-04-11

  Cofnięcie wypowiedzenia umowy o pracę - czy jest możliwe?

  Wypowiedzenie umowy o pracę jest jednym z dopuszczalnych form rozwiązania umowy podpisanej na czas określony, nieokreślony lub próbny. Może się na nie zdecydować pracodawca lub pracownik. czytaj dalej »

  Kategoria: Biznes
   
 • Anulowanie faktury VAT - jak to zrobić poprawnie?

  2022-03-28

  Anulowanie faktury VAT - jak to zrobić poprawnie?

  Każdego dnia przedsiębiorcy wystawiają tysiące faktur VAT. To jeden z najpowszechniej używanych dokumentów finansowych. Niejednokrotnie zdarza się, że pojawiają się w nim rozmaite błędy lub finalnie nie dochodzi do transakcji, którą faktura ma dokumentować. Czy w takich sytuacjach możliwe jest anulo czytaj dalej »

  Kategoria: Podatek VAT
   
 • CEIDG – co to jest?

  2022-03-21

  CEIDG – co to jest?

  Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma formalnościami. Do ich wypełnienia wykorzystuje się rozmaite narzędzia. Jednym z nich jest CEIDG, czyli ewidencja działalności gospodarczej, od której swoją przygodę z przedsiębiorczością zaczyna większość małych firm. czytaj dalej »

  Kategoria: Biznes
   
 • Zdolność kredytowa firmy - wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

  2022-03-14

  Zdolność kredytowa firmy - wszystko, co trzeba o niej wiedzieć

  Twój biznes nie może się rozwinąć bez dodatkowych środków? Wiele firm szuka sposobu na zewnętrzne finansowanie swojej działalności. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań tego typu są kredyty. Zanim jednak uda się podpisać umowę kredytową z bankiem, instytucja dokładnie sprawdzi zdolność kredytową f czytaj dalej »

  Kategoria: Biznes
   
 • Co można wziąć w leasing?

  2022-02-28

  Co można wziąć w leasing?

  Leasing stanowi jedną z najczęściej wybieranych form zewnętrznego finansowania firm. Daje bowiem szereg praktycznych możliwości oraz zwiększa szanse na rozwój danego podmiotu na różnych etapach jego funkcjonowania. czytaj dalej »

  Kategoria: Biznes
   
« 1 2 3 4 ... 21 22 23 »